Sesja Zdjęciowa – Jaworzno

Sesja Zdjęciowa - Jaworzno

Sesja zdjęciowa Jaworzno - sesja ślubna

Ślub to niesamowite wydarzenie pełne emocji i niepowtarzalnych momentów. Jako profesjonalny fotograf, moim celem jest uchwycenie tych wyjątkowych chwil i zatrzymanie ich na zdjęciach. Chcę, abyście mieli piękne wspomnienia, którymi będziecie mogli dzielić się z rodziną i przyjaciółmi. Warto dodać, że nie ingeruję w uroczystość i trzymam się z boku, dzięki czemu mogę utrwalić naturalne reakcje i szczere uczucia na twarzach gości. Przed uroczystością ustalamy z Parą Młodą wszelkie warunki współpracy, zakochani mogą też przekazać swoje preferencje.

Sesja ślubna może też mieć miejsce w plenerze, w inny dzień niż ślub. W takiej sytuacji umawiam się z Parą Młodą na romantyczną sesję, podczas której uwieczniam również sporo pięknych widoków, artystyczne kadry, dzięki którym stworzę unikatowy album. Zazwyczaj Para Młoda wybiera strój z ceremonii zaślubin. Dlaczego więc sesja jest wykonywana w inny dzień? Ślub to nie tylko ekscytujące, ale też stresujące przeżycie, dlatego warto przełożyć sesję na mniej nerwowe okoliczności.

Sesja zdjęciowa Jaworzno - sesja rodzinna

Wykonanie sesji rodzinnej zależy od preferencji i stylu, który chcesz osiągnąć. To idealna propozycja dla rodzinnych osób, które chcą nie tylko sesji ze swoją drugą połówką czy samodzielnie, ale z wszystkimi najbliższymi. Często wybieramy lokalizacje plenerowe, jednak rodzinne sesje mogą także doskonale się prezentować w budynkach.

Często zmieniam perspektywę i eksperymentuję z różnymi ujęciami, takimi jak - zbliżenia, pełne kadry, portrety indywidualne i grupowe. To pomoże w stworzeniu różnorodnej i interesującej galerii zdjęć. Przed samą sesją ustalam również szczegóły dotyczące ubioru. Powinny one pasować do scenerii otoczenia, a także wzajemnie się uzupełniać.

Na tego typu sesję zdjęciową w Jaworznie nie trzeba się zbytnio przygotowywać. Przypomnijcie rodzinie, że sesja fotograficzna to również okazja do wspólnego spędzenia czasu i tworzenia pięknych wspomnień. Starajcie się cieszyć tym doświadczeniem i bawić podczas wykonywania zdjęć.

Sesja zdjęciowa Jaworzno - sesja z noworodkiem

Przyjście na świat dziecka jest ekscytującym i ważnym zdarzeniem. Nie bez powodu wielu rodziców chce udokumentować malucha tuż po jego przyjściu na świat. Sesję z noworodkiem najlepiej przeprowadzić w ciągu pierwszych dwóch tygodni od narodzin, gdy dziecko jest jeszcze malutkie i ma tendencję do dłuższego snu. Wybierz termin i czas, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Stosuję ciekawe rekwizyty, dbam o wygodę dziecka, daję też rodzicom przestrzeń do przerwy na nakarmienie malca czy przebranie go. Zdaję sobie sprawę z nastrojów najmłodszych, dlatego do każdej sesji podchodzę cierpliwie.

W razie dodatkowych pytań czy zainteresowania współpracą - serdecznie zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, możemy też umówić się na spotkanie.