OFERTA - FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Wybór fotografa na ten jedyny w życiu dzień nie jest łatwy. Jeżeli jednak marzycie o zdjęciach wyjątkowych, oryginalnych, nietypowych a przede wszystkim zgodnych z Waszymi oczekiwaniami – jestem do usług. To, co Wam mogę zaoferować, to mój czas, umiejętności, uwagę i świetne zdjęcia. Jeżeli tego właśnie oczekujecie od fotografa ślubnego, a ja mam akurat wolny termin, to nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy się spotkali na zapoznawczej kawie!

Lubię wchodzić w relacje z moimi Parami. W tym ważnym, być może najważniejszym dla Was dniu, chcecie mieć obok siebie jedynie ludzi, którzy są Wam bliscy, których lubicie i z którymi nawiązaliście więź – nawet, jeśli spotkaliście ich tylko kilka razy w życiu.

Mam także wiele ciekawych pomysłów na fotografie plenerowe, którymi chętnie się z Wami podzielę. Pomogę wam wybrać ciekawe miejsca do sesji, aby była to pamiątka ślubna do której z radością będziecie powracać. Jeżeli macie własną wizję, jakiś szalony pomysł na swoją sesję zdjęciową – zrealizujmy go razem !

Na co dzień mieszkam w Chrzanowie lecz w kwestii fotografii ślubnej nie ma to większego znaczenia. Powiedzcie tylko gdzie organizujecie swój ślub, a zobaczę, co da się zrobić. W dniu ślubu jestem do dyspozycji od momentu przygotowań do mniej więcej 1:00 w nocy. Staram się nie ingerować w Wasz harmonogram tego dnia, nie reżyseruję go.

Jesteście zainteresowani szczegółami? Wypełnijcie formularz poniżej. Dzięki temu będę mógł dopasować ofertę do Waszych oczekiwań i potrzeb.

W standardowej ofercie posiadam kilka opcji wykonania dla was zdjęć ślubnych, w zależności jaki produkt ma być owocem naszej współpracy. Poniżej przedstawiam ogólny zarys usług i produktów jakie mogę dla was wykonać, bardziej szczegółowy opis przedstawiam już w konkretnej ofercie. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i elastycznie, zatem w zależności od Waszych potrzeb mozecie dobierać sobie poszczególne elementy oferty.

Zakres moich usług i produktów może obejmować:

 • Sesja narzeczeńska
 • Reportaż z dnia ślubu
 • Sesja plenerowa
 • Fotoalbum w formacie 30x30cm (sztywne karty)
 • Pakiet fotoalbumów 2+1 (1x30x30cm + 2x20x20cm)
 • Pakiet fotoalbumów 3max (3x30x30cm)
 • Stylowy pendrive w unikalnym drewnianym pudełku
 • Unikalne drewniane pudełko ze zdjęciami
 • Unikalne drewniane pudełko ze zdjęciami i pendrivem
 • Galeria zdjęć online
 • Prezentacja multimedialna zdjęć z podkładem muzycznym
 • Reportaż z drugiego dnia ślubu

Zapytaj o ofertę:
  GSM: 604-417-099
  E-MAIL: foto@dariuszkolincio.pl

  Zawsze staram się odpowiedzieć na każdą wiadomość w ciągu 24 godzin, więc jeśli nie otrzymaliście ode mnie odpowiedzi, proszę sprawdźcie folder spam lub po prostu ponownie wyślijcie wiadomość albo zadzwońcie,

  Sesja narzeczeńska

  Sesje narzeczeńskie są doskonałym uzupełnieniem reportażu. Możemy spotkać się kilka tygodni/miesięcy przed Waszym ślubem. Takie spotkanie pozwoli Wam oswoić się z aparatem. Spędzimy razem kilka chwil, poznamy się, przez co w dniu ślubu będziecie czuć się o wiele swobodniej.
  Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą być wspaniałą pamiątką dla Was, ale również dobrym pomysłem na prezent dla rodziców. Fotografie te możecie wykorzystać także podczas przygotowania zaproszeń ślubnych lub jako dodatkową dekorację w czasie samego wesela.

  Wasz pakiet ślubny:

  KTÓRE Z MOICH ZDJĘĆ JEST MOIM ULUBIONYM?
  TO, KTÓRE ZROBIĘ JUTRO.

  I. Cunningham