O MNIE

O MNIE

Kto stoi po drugiej stronie aparatu:

Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem ponad 10 lat temu. Jest to spory kawałek czasu poświęcony pasji która pochłonęła mnie i daje mi ogromną satysfakcję. Zdjęcia zatrzymują to co nieuchwytne, magiczne i przemijające. Stanowią część naszego życia, dzięki nim możemy utrwalić nasze życie, oraz to co nas otacza. To fotografie pomagają przywołać wspomnienia, uwieczniają przeszłość i nie pozwalają o niej zapomnieć. W dniu ślubu jestem obserwatorem, nie ingeruję w to co się dzieje. Wyłapuję momenty, łapie kadry , chwytam chwile bo to one są treścią fotografii, które ułożone w całość przedstawią piękną historie Waszego ślubnego dnia. Moim zadaniem jest opowiedzieć historię Waszego najważniejszego dnia w życiu. Przedstawić ją w sposób ciekawy, niebanalny czasem magiczny. Sprawić by zdjęcia które obejrzycie za parę lat przywołały wspaniałe wspomnienia za każdym razem gdy weźmiecie album do ręki.

Sukcesy:

  • Wystawa fotografii „Jej portret” w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie
  • Ekspozycja zdjęć w kawiarni „kawa3herbata” w Jaworznie
  • Zbiorowa wystawa fotografii grupy BLICK STUDIO „Kolory kobiecości” w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie
  • Wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Panorama Ziemi Chrzanowskiej" organizowanym przez Powiat Chrzanowski

Opinie klientów:

Ostatnio na blogu:

Opinie google:

Monika Tabak
Monika Tabak
2023-01-22
Mega polecam! Darek to fotograf, który wychwyci najpiękniejszy, najbardziej intymny moment - równocześnie nie dając o sobie znać. W jego zdjęciach widać pasję, lata doświadczenia i miłość do tego co robi. Dziękujemy za każdą wspólną uwiecznioną chwilę z najważniejszych dni w naszym życiu <3
Milenaaa
Milenaaa
2022-08-22
Fotograf godny polecenia!!! Świetne zdjęcia wykonywane z pasją. Pełen profesjonalizm. Przepięknie uchwycone chwile dzięki czemu zostaną ze mną na zawsze :))
Kinga K
Kinga K
2022-03-24
Fotograf z zamiłowaniem i pasją do tego co robi. Zdjęcia piękne i bardzo emocjonalne, wyrażają więcej niż 1000 słów :)
Przemysław Pająk
Przemysław Pająk
2021-11-06
Polecam wszystkim!
Mieczysław Milej
Mieczysław Milej
2021-09-16
Fotograf godny polecenia! Chętnie skorzystam z jego usług jeszcze raz!
Mariusz Nowak
Mariusz Nowak
2021-03-31
Miła atmosfera polecam
Adam ff
Adam ff
2019-02-11
Świetny fotograf, idealny na wesela oraz inne imprezy. Gorąco Polecam !!
Karolina Łubik
Karolina Łubik
2019-01-24
Niesamowite wspomnienia uwiecznione na pięknych fotografiach ! Polecam, ponieważ Darek ma niesamowite oko i potrafi tak uchwycić chwile na zdjęciach, że oglądając je nie można wyjść z zachwytu ! Oglądając zdjęcia ze ślubu i przyjęcia, można klatka po klatce przypomnieć sobie najważniejsze chwile z tych uroczystości, Darek doskonale wie co warto uchwycić ponieważ stawia na jakość zdjęć a nie na ilość bezsensownych ujęć. Mamy piękna pamiątkę :)
Kinga Żurek
Kinga Żurek
2019-01-23
W kilku słowach - po prostu nie mogliśmy trafić lepiej. Fotograf z zamiłowania, człowiek z pasją dla którego nie liczy się ilość klatek a efekt który będzie piękną pamiątką na całe życie. Dzięki Darkowi nasz album ślubny zachwyca wszystkich i z całego serca polecam go wszystkim. Od pierwszej chwili nadawał z nami na tych samych falach, co sprawiło że sesja była przede wszystkim świetną zabawą.