SESJE MODOWE I PORTRETOWE

Fotograf chrzanów, fotograf jaworzno, fotograf krzeszowice, fotograf kraków, sesje modowe i portretowe, profesjonalny fotograf, fotografia dziecięca, sesje do portfolio, fotografia dziecięca chrzanów. Zapraszamy! Fotograf chrzanów, fotograf jaworzno, fotograf krzeszowice, fotograf kraków, sesje modowe i portretowe, profesjonalny fotograf, fotografia dziecięca, sesje do portfolio, fotografia dziecięca chrzanów. Zapraszamy! Fotograf chrzanów, fotograf jaworzno, fotograf krzeszowice, fotograf kraków, sesje modowe i portretowe, profesjonalny fotograf, fotografia dziecięca, sesje do portfolio, fotografia dziecięca chrzanów. Zapraszamy!

 

 

 

 

Oglądając zdjęcia w czasopismach, często myślimy że to zdjęcia super modelek, że ja nigdy nie będę tak wyglądać. I tu się mylisz !!!

Sesja fotograficzna to dzień pełen wrażeń. W tym dniu jesteś gwiazdą, moja koncentracja na Twojej osobie pozwala uwiecznić na zdjęciu piękno jakie w Tobie drzemie. Nie musisz być modelką by mieć piękne zdjęcia. U mnie każdy może mieć profesjonalną sesję zdjęciową.

Fotografia modowa i portretowa może się wydawać czymś co jest zarezerwowane tylko dla pewnych grup społecznych lub ludzi bardzo nieprzeciętnych. W praktyce takie zdjęcia to usługa dla każdego, zdjęcia te przedstawią Cię w nowym, niecodziennym świetle, daj się poznać znajomym od strony której Cię nie znali!

• chcesz spróbować swoich sił w modelingu?
• jesteś fotomodelką?
• chcesz zrobić prezent najbliższej osobie?
• a może chcesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda i mieć pamiątkę na całe życie?

Cena sesji zależna jest od wyboru jej zakresu:

• Koszt samej sesji
• Koszt sesji z wizażem
• Koszt sesji z wizażem i stylizacją
• Koszt sesji z wizażem, stylizacja i stylizacją włosów

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby lub szukasz nietypowego prezentu to fotografia portretowa okaże się idealnym rozwiązaniem, jeśli masz jeszcze wątpliwości – napisz, chętnie odpowiem na twoje pytania.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU