SESJE DZIECIĘCE

fotografia studyjna chrzanów, Fotograf chrzanów, fotograf jaworzno, fotograf libiąż, fotograf kraków, fotografia ślubna, profesjonalny fotograf, fotografia dziecięca, sesje do portfolio, fotografia ślubna chrzanów, fotografia dziecięca chrzanów. Zapraszamy! fotografia studyjna chrzanów, Fotograf chrzanów, fotograf jaworzno, fotograf libiąż, fotograf kraków, fotografia ślubna, profesjonalny fotograf, fotografia dziecięca, sesje do portfolio, fotografia ślubna chrzanów, fotografia dziecięca chrzanów. Zapraszamy! fotografia studyjna chrzanów, Fotograf chrzanów, fotograf jaworzno, fotograf libiąż, fotograf kraków, fotografia ślubna, profesjonalny fotograf, fotografia dziecięca, sesje do portfolio, fotografia ślubna chrzanów, fotografia dziecięca chrzanów. Zapraszamy!

 

 

 

 

Sesja fotograficzna może być świetną atrakcją dla dzieci i ich rodziców, a po latach zdjęcia będą wspaniałą pamiątką.Skorzystaj z mojej usługi sesji dziecięcej i stwórz doskonałą pamiątkę, która przypomni Ci cudowny czas pełen miłości i radości. Twoje dzieci tak szybko dorastają! Zatrzymaj te niesamowite chwile i uwiecznij radość, energię żywiołowość swojego malucha !

Oferuję wykonanie fotografii w dowolnej postaci: sesję ciążową, niemowlęcą, zdjęcia rodzinne i portretowe, reportaż ze spaceru, zabawy i innych. Fotografuję dzieci w każdym wieku, od niemowląt począwszy, poprzez wiek przedszkolny do okresu szkoły. Ponieważ dzieci najlepiej czują się u siebie, w znanym sobie środowisku, dlatego też chętnie przyjadę do Państwa, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się w obce, nieznane dziecku miejsce, które oferuje atrakcje, w jakich Wasze dziecko będzie się doskonale bawiło.

Każdy wiek dziecka jest odpowiedni by wykonać zdjęcia; w zależności od wieku sesja będzie wyglądać trochę inaczej. Najlepszym okresem na sesję z brzuszkiem jest 7-8 miesiąc ciąży, kiedy to brzuszek jest dobrze widoczny. Jeśli chodzi o fotografie noworodków najlepszym czasem na taką sesję są pierwsze dni życia. Najlepiej do 10dni. W tym wieku dzieci są bardzo senne i łatwo dają się ułożyć. W ciągu pierwszych dni maluszki bardzo szybko rosną, dlatego trzeba ten czas uwiecznić jak najszybciej.

Sesje niemowlaków i sesje dziecięce to już kolejny etap w życiu dziecka i nowe umiejętności. Właśnie te już nabyte zdolności warto upamiętnić. Na każdy wiek znajduję wspólnie z rodzicami odpowiednie ujęcie. Fotografuję dzieci w trakcie zabawy, kiedy raczkują, kiedy uciekają, najlepiej z zaskoczenia, dzięki czemu zdjęcia pokazują dziecko naturalne, takie jakie jest na co dzień. Stawiam na naturalność. Nie lubię sztucznych zdjęć dlatego też staram się nie wykonywać takich sesji w studio. Nie ma nic przyjemniejszego jak wrócenie do tych chwil gdy pokój dziecka był pełen grzechotek, misiów.

PROMOCJA:

Przy zamówieniu sesji noworodkowej/dziecięcej, na kolejną sesję np. z okazji chrztu otrzymają Państwo 15% rabatu.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU