KONTAKT

Fotograf chrzanów, fotograf jaworzno, fotograf krzeszowice, fotograf kraków, fotografia ślubna, profesjonalny fotograf, fotografia dziecięca, sesje do portfolio, fotografia ślubna chrzanów, fotografia dziecięca chrzanów. Zapraszamy!

Kilka słów o mnie:

Świadomą przygodę z pasją fotografowania rozpocząłem w 2003 roku. Na zdjęciach uwieczniałem niemal wszystko od przyrody przez architekturę aż po ludzi. Ostatecznie swą uwagę skupiłem na tym ostatnim. Staram się wydobyć z każdego człowieka piękno drzemiące w nim, oraz żeby każda sesja była fascynującym przeżyciem zarówno dla mnie jak i dla osób które fotografuję. Fotografia ślubna jest wspaniałym dopełnieniem tej pasji, towarzyszę ludziom w bardzo szczególnymi niepowtarzalnym momencie ich życia – chwytam ich emocje, uczucia i utrwalam chwile na jednym kawałku papieru. Fotografuję głównie na granicy małopolski i śląska, ale jeśli zajdzie potrzeba wybiorę się w każde miejsce Polski i nie tylko.

 

Moje wystawy:

• Wystawa fotografii „Jej portret” w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie
• Ekspozycja zdjęć w kawiarni „kawa3herbata” w Jaworznie
• Zbiorowa wystawa fotografii grupy BLICK STUDIO „Kolory kobiecości” w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie

Fotograf chrzanów, fotograf jaworzno, fotograf krzeszowice, fotograf kraków, fotografia ślubna, profesjonalny fotograf, fotografia dziecięca, sesje do portfolio, fotografia ślubna chrzanów, fotografia dziecięca chrzanów. Zapraszamy!

Dariusz Kolincio:

Trzebińska 19/29
32-500 Chrzanów
woj. małopolskie
mail: foto@dariuszkolincio.pl
gsm: +48-604-417-099
Fotograf chrzanów, fotograf jaworzno, fotograf krzeszowice, fotograf kraków, fotografia ślubna, profesjonalny fotograf, fotografia dziecięca, sesje do portfolio, fotografia ślubna chrzanów, fotografia dziecięca chrzanów. Zapraszamy!: https://www.facebook.com/dariusz.kolincio

 

Nie będę mówił, że moje zdjęcia są najlepsze i że fotografia jest nie tylko moim zawodem, ale również życiową pasją. Powiem tylko, że fotografie które wykonuję są kluczem do wspomnień. Mam świadomość, że zdjęcia obrazują tylko maleńki wycinek nieskończenie bogatej rzeczywistości, zaledwie małą cząstkę tego co chciałbym pokazać. Pozwól, że zatrzymam go dla Ciebie. Lubię fotografować ludzi i emocje, które znajduje na ich twarzach, w spojrzeniach i gestach. Mieszkam w Chrzanowie, ale pracuję wszędzie tam gdzie dzieją się małe wielkie rzeczy. W celu otrzymania szczegółowej oferty proszę o kontakt.

Formularz kontaktowy:

Wolne terminy na rok 2019 i 2020